piątek, 28 kwietnia 2017

Zaczytani nocą

W dniach 8-15 maja przypada Tydzień Bibliotek. Głównym celem tego programu jest podkreślenie roli bibliotek w społeczeństwie, propagowanie idei  czytania oraz zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa. W tym roku biblioteki swoje święto obchodzą pod hasłem: „Biblioteka. Oczywiście!”. 12 maja br. odbędzie się kolejne spotkanie dla czytelników z cyklu Zaczytani nocą. 15 maja wprawdzie kończy się Tydzień Bibliotek, ale na ten dzień przypada również Międzynarodowy Dzień Rodzin, dlatego postanowiłyśmy z panią Anią Sobulą, kierownikiem Filii Jeziorki, że tym razem na nasze wieczorne spotkanie zaprosimy dzieci wraz z rodzicami. I udowodnimy, że w naszej bibliotece oczywiście się dużo dzieje. Dzieci na spotkanie mają do przeczytania książkę "Rycerz o brzasku" Mary Pope Osborne, natomiast rodzice "O Zawiszy Czarnym opowieść" Karola Bunscha. Zapisy dla czytelników Filii Długoszyn i Filii Jeziorki. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy!